ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ   “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”

7200 Разград, ул. ”Княз Борис” 62 , тел. 66 27 07, e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЧАСОВЕТЕ

ПО ИЗВЪНКЛАСНИ ДЕЙНОСТИ

ЗА УЧЕБНАТА 2014-2015 ГОДИНА

УЧЕБЕН ПРЕДМЕТ

ДЕН И ЧАС ОТ СЕДМИЦАТА

МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ

УЧИТЕЛ 

1

ШКОЛА МАТЕМАТИКА - І клас събота,10-10,35 ; 10,40-11,15 ОУ „Васил Левски“ ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

2

ЕКОКЛУБ "ШРЕК" - І - ІV клас събота, 11:30 - 12:50 ОУ „Васил Левски“ СТОЯНКА ЙОРДАНОВА

3

ШКОЛА МАТЕМАТИКА - ІІ клас петък 12:00 - 12:40; събота 11,30-12,05 ОУ „Васил Левски“ ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

4

ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ - ІІ А клас сряда, 12:20 - 13:30 ОУ „Васил Левски“ ВАЛЕНТИНА ВАСИЛЕВА

5

ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО - ІІ Г клас петък, 16:40 - 17:10 ОУ „Васил Левски“ АНЖЕЛИНА ЧЕРНИКОВА

6

РАБОТА С ДЕЦА БИЛИНГВИ - ІІ Б клас понеделник, 8:00 - 10:00 ОУ „Васил Левски“ ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

7

СЕКЦИЯ ТЕНИС НА КОРТ - ІІ-ІІІ клас сряда, 10:30 - 12:00 ОУ „Васил Левски“ СЕВДАЛИН СТОЯНОВ

8

ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ - ІІІ Б клас сряда, 12:20 - 13:30 ОУ „Васил Левски“ КРЕМЕНА ДАНАИЛОВА

9

ПРЕДПРИЕМАЧЕСТВО - І А клас четвъртък, 11:15 - 11:50 ОУ „Васил Левски“ ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

10

РАБОТА С ДЕЦА БИЛИНГВИ - ІІІ А клас вторник -13:30 - 14:10 сряда - 13:30 - 14:10 петък - 12:20 - 13:00  ОУ „Васил Левски“ НЕЛИ НЕДЕЛЧЕВА

11

ШКОЛА МАТЕМАТИКА - ІІІ клас събота, 10:00 - 11:20 ОУ „Васил Левски“ СТОЯНКА ЙОРДАНОВА

12

ШКОЛА ФОТОГРАФИЯ - ІІІ - ІV клас събота, 13:00 - 14:20 ОУ „Васил Левски“ СТОЯНКА ЙОРДАНОВА

13

ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ - ІV б клас петък, 11:30 - 12:10 ОУ „Васил Левски“ ЕЛКА ИВАНОВА

14

ТАНЦИ - ІV Г клас петък, 12:00 - 13:20 ОУ „Васил Левски“ СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА

15

АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - ІV - VІ клас събота, 9:30 - 10:50 ОУ „Васил Левски“ ЦВЕТАНКА ПЕНЧЕВА

16

ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - І б клас вторник, 12:00 - 12:35 ОУ „Васил Левски“ ВЕНЕЛИН НИКОЛОВ

17

ШКОЛА МАТЕМАТИКА - ІV клас събота, 9:30 - 11:00 ОУ „Васил Левски“ ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

18

ЕКОКЛУБ - V-VІІ клас петък, 18:30 - 19:10 ОУ „Васил Левски“ АЛБЕНА КИРИЛОВА

19

ЕКОКЛУБ - V-VІІ клас петък, 18:30 - 19:10 ОУ „Васил Левски“ ПЕТЯ НИКОЛАЕВА

20

ШКОЛА ФОТОГРАФИЯ - VІ-VІІ  клас четвъртък, 12:00 - 13:20 ОУ „Васил Левски“ ЮЛИЯ ИВАНОВА

21

ШКОЛА ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ - V-VІІ клас понеделник, 13:00 - 14:10 
сряда, 18:30 - 19:10
ОУ „Васил Левски“ ТАНЯ ДИМИТРОВА

22

ШКОЛА МАТЕМАТИКА -  VІ клас сряда, 11:20 - 12:40 ОУ „Васил Левски“ ГАЛИНА ПАНАЙОТОВА

23

ШКОЛА БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ - VІ-VІІ клас понеделник, 18:30 - 19:50 ОУ „Васил Левски“ ДИЯНА РАЙКОВА

24

ШКОЛА ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОК. СРЕДА -VІ- VІІ клас вторник, 18:30 - 19:50 ОУ „Васил Левски“ ДИЯНА РАЙКОВА

25

ШКОЛА ХИМИЯ И ФИЗИКА сряда, 18:30 - 19:10 ОУ „Васил Левски“ ПЕТЯ НИКОЛАЕВА

26

ШКОЛА МАТЕМАТИКА - VІІ клас събота, 11:30 - 13:00 ОУ „Васил Левски“ ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

27

СЕКЦИЯ ТЕНИС НА КОРТ - ІV-V клас понеделник, 14:30 - 16:00 ОУ „Васил Левски“ СЕВДАЛИН СТОЯНОВ

28

СЕКЦИЯ ТЕНИС НА КОРТ - VІ-VІІ клас сряда, 9:00 - 10:30 ОУ „Васил Левски“ СЕВДАЛИН СТОЯНОВ

29

СЕКЦИЯ ВОЛЕЙБОЛ - VІ клас четвъртък, 18:30 - 19:50 ОУ „Васил Левски“ ЗДРАВКО ДУШКОВ

30

СЕКЦИЯ ФУТБОЛ - V клас петък, 13:00 - 14:20 ОУ „Васил Левски“ АТАНАС ГОЛЕШЕВСКИ

31

СЕКЦИЯ ВОЛЕЙБОЛ - V клас понеделник, 13:00 - 14:40 ОУ „Васил Левски“ АТАНАС ГОЛЕШЕВСКИ

32

СЕКЦИЯ ФУТБОЛ - VІІ клас вторник, 18:30 - 19:50 ОУ „Васил Левски“ АТАНАС ГОЛЕШЕВСКИ

33

СЕКЦИЯ ВОЛЕЙБОЛ - VІІ клас сряда, 18:30 - 19:50 ОУ „Васил Левски“ АТАНАС ГОЛЕШЕВСКИ

34

МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ - І г четвъртък 11,50-12,30 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

35

ТАНЦИ - ІІ г клас вторник 12,20-13,20 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

36

ТАНЦИ - І в клас петък 12,00- 13,10 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

37

МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ - ІІ а- ІІІ б клас сряда 12,20-13,20 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

38

ТАНЦИ - ІV в клас четвъртък 12,30-13,40 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

39

МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ - VІ а клас понеделник 12,00-13,10 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

40

КОНЦЕРТНА ГРУПА - ІІІ-VІ клас понеделник 18-1930 ОУ „Васил Левски“ ЕКАТЕРИНА ПОРТЯНОВА

41

СЕКЦИЯ ШАХ събота 11- 11,40  и 11,50-12,30 ОУ „Васил Левски“ РОСЕН РУСЕВ

42

СЕКЦИЯ ТУРИЗЪМ - ІV-VІІ клас петък 10:30-11,10; 11:20-12,00 градски парк
ОУ „Васил Левски“ физкултурен салон
ТАТЯНА СТАНЕВА

43

СЕКЦИЯ ФУТБОЛ  - ІІ клас събота, 15:00 - 16:30             
неделя, 15:00 - 16:30 
ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
РОСЕН ИВАНОВ

44

СЕКЦИЯ ФУТБОЛ  - ІІІ, ІV,V клас петък, 18:30 - 19:50
неделя, 13:30 - 15:00
ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
РОСЕН ИВАНОВ

45

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА - І а - І б четвъртък, 12:45 - 13:55 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

46

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА - ІІІ сборна понеделник, 13:30 - 15:00 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

47

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА - ІV понеделник, 12:00 - 13:30 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

48

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА -V вторник, 14:30 - 16:00 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

49

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА - VІ-VІІ четвъртък, 10:00 - 11:30 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

50

ТАНЦИ - ІV Г петък, 12:00 - 13:20 ОУ „Васил Левски“ СЕВДАЛИНА МАРИНОВА

51

ПЛУВАНЕ - ІІІ клас,  16 - 30.06.2015 г.,9:00 - 12:00 басейн "Мимоза" АТАНАС ГОЛЕШЕВСКИ

52

ПЛУВАНЕ - ІV клас,  16 - 30.06.2015 г.,9:00 - 12:01 басейн "Мимоза" ЗДРАВКО ДУШКОВ

53

ШКОЛА ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ вторник, петък  16:30 - 17:10 ОУ „Васил Левски“ НЕЛИ ПЕНЕВА

54

ШКОЛА "ЗНАМ И МОГА" петък, 12:20 - 13:00 ОУ „Васил Левски“ НЕЛИ ЦОНЕВА

55

ШКОЛА "ЗНАМ И МОГА" сряда, 12:20 - 13:00 ОУ „Васил Левски“ СНЕЖАНКА ИВАНОВА

56

ШКОЛА ГЕОГРАФИЯ - V - VІІ клас вт., 18:30 - 19:10 - 7 кл.     
сряда, 13:00 - 13:40 - 5 кл. 
четвъртък, 18:30 - 19:10 - 6 кл.
ОУ „Васил Левски“ АНТОАНЕТА РАДНЕВА

57

ШКОЛА ЛЕКА АТЛЕТИКА - І В - І Г вторник, 11:50 - 13:00 ОУ „Васил Левски“
физкултурен салон
КРАСЕН ЦОНЕВ

58

ШКОЛА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - ІІІ-сборна понеделник, 13:30 - 14:10 ОУ „Васил Левски“ ВЕНЕЛИН НИКОЛОВ

59

ШКОЛА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - ІV - сборна сряда, 12:00 - 12:40 ОУ „Васил Левски“ ВЕНЕЛИН НИКОЛОВ

60

ШКОЛА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - V-VІІ - сборна петък, 12:00 - 13:20 ОУ „Васил Левски“ ВЕНЕЛИН НИКОЛОВ