image002

ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”

7200 Разград , ул. ”Княз Борис” 62 , тел. 66 27 07, e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЧАСОВЕТЕ ЗА СВОБОДНОИЗБИРАЕМА ПОДГОТОВКА

І СРОК ; УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА

уч. предмет

начин на изучаване

клас

учител

ден

час

1

Български език и литература

СИП

ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

вторник

12,00-12,35

2

Български език и литература

СИП

КРАСЯ КИРОВА

сряда

петък

11,15-11,50

11,15-11,50

3

Български език и литература

СИП

НЕВЕНА ПЕТРОВА

сряда

11,15-11,50

4

Български език и литература

СИП

ВАЛЕНТИНА ВАСИЛЕВА

четвъртък

12,50-13,30

5

Български език и литература

СИП

ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

вторник

четвъртък

12,40-13,20

6

Български език и литература

СИП

НЕЛИ ПЕНЕВА

сряда

четвъртък

12,50-13,20

7

Български език и литература

СИП

АНЖЕЛИНА ЧЕРНИКОВА

понеделник

16,40-17,15

8

Български език и литература

СИП

НЕДЯЛКА НЕДЕЛЧЕВА

сряда

12,20-13,00

9

Български език и литература

СИП

КРЕМЕНА ДАНАИЛОВА

вторник

12,20-13,00

10

Български език и литература

СИП

НЕЛИ ЦОНЕВА

вторник

12,20-13,00

11

Български език и литература

СИП

СВЕТЛАНА ЯНКОВА

вторник

12,20-13,00

12

Български език и литература

СИП

СИЛВИЯ ДИМИТРОВА

четвъртък

17,50-18,30

13

Български език и литература

СИП

ЕЛКА ИВАНОВА

вторник

17,50-18,30

14

Български език и литература

СИП

СНЕЖАНКА ИВАНОВА

понеделник

12,20-13,00

15

Български език и литература

СИП

СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА

вторник

17,40-18,20

16

Български език и литература

СИП

ДАНИЕЛА АТАНАСОВА

понеделник

четвъртък

12,20-13,00

17

Математика

СИП

ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

сряда

12-12,35

18

Математика

СИП

КРАСЯ КИРОВА

понеделник

12,00-12,35

19

Математика

СИП

МИГЛЕНА КОЗОВСКА

вторник

петък

11,15-11,50

20

Математика

СИП

ВАЛЕНТИНА ВАСИЛЕВА

вторник

16,00-16,40

16,50-17,30

21

Математика

СИП

НЕЛИ ПЕНЕВА

понеделник

12,50-13,30

22

Математика

СИП

АНЖЕЛИНА ЧЕРНИКОВА

сряда

12,45-13,25

16,40-17,20

23

Математика

СИП

НЕДЯЛКА НЕДЕЛЧЕВА

вторник

12,20-13,00

24

Математика

СИП

КРЕМЕНА ДАНАИЛОВА

понеделник

12,20-13,00

25

Математика

СИП

НЕЛИ ЦОНЕВА

понеделник

12,20-13,00

26

Математика

СИП

СВЕТЛАНА ЯНКОВА

понеделник

12,20-13,00

27

Математика

СИП

СИЛВИЯ ДИМИТРОВА

сряда, петък

17,50-18,30

28

Математика

СИП

ЕЛКА ИВАНОВА

четвъртък

17,50-18,30

29

Математика

СИП

СНЕЖАНКА ИВАНОВА

вторник

12,20-13,00

30

Математика

СИП

СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА

четвъртък

17,50-18,20

31

Математика

СИП

ДАНИЕЛА АТАНАСОВА

вторник

петък

12,20-13,00

32

Информационни технологии

СИП

ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

понеделник

12,00 -12,35

33

Информационни технологии

СИП

ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

четвъртък

12,00-12,35

34

Информационни технологии

СИП

ТАТЯНА ВАСИЛЕВА

петък

11,15-11,50

35

Информационни технологии

СИП

ВЕНЕЛИН НИКОЛОВ

сряда

12,40-13,20

36

Човекът и обществото

СИП

СИЛВИЯ ДИМИТРОВА

понеделник

17,50-18,30

37

Човекът и обществото

СИП

ЕЛКА ИВАНОВА

сряда

17,50-18,30

38

Човекът и обществото

СИП

СНЕЖАНКА ИВАНОВА

вторник

12,20-13,00

39

Човекът и обществото

СИП

СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА

сряда

17,40-18,20

40

тенис на корт

СИП

СЕВДАЛИН СТОЯНОВ

Іг  четвъртък

12,35-13,10

41

тенис на корт

СИП

СЕВДАЛИН СТОЯНОВ

петък

11,15-11,50

42

лека атлетика

СИП

КРАСЕН ЦОНЕВ

сряда

11,10- 12,20

12,15- 12,50

43

лека атлетика

СИП

КРАСЕН ЦОНЕВ

сряда

10,3 –11,10

44

религия

СИП

ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

вторник

16,00 -16,35

45

религия

СИП

ЛИДИЯ ГОРЧЕВА

Петък

16,45–17,20

46

религия

СИП

КРЕМЕНА ДАНАИЛОВА

петък

12,20-13,00

47

религия

СИП

ЕЛКА ИВАНОВА

сряда

17,50-18,30

48

Български език и литература

СИП

7 сборна

МИЛЕНА ПОПОВА

сряда

12,30-13,10

49

Английски език

СИП

ЦВЕТАНКА ПЕНЧЕВА

вторник

13,15-13,55

14,05- 14,45

50

Математика

СИП

7 сборна

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

петък

12,45-13,25

51

Изобразително изкуство

СИП

6 сборна

АЛБЕНА КИРИЛОВА

петък

11,30- 12,10

12,20- 13,00