image002

 О С Н О В Н О   У Ч И Л И Щ Е   “В А С И Л    Л Е В С К И”

7200 Разград , ул. ”Княз Борис” 62 , тел. 66 27 07, e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДЧФВС

І СРОК ; УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА

групи

брой

часове

КЛАС

преподавател

ден и час,

място на провеждане

1.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VII „А”

Севдалин Стоянов

Петък – през седмица

9:00 – 10:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

2.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VII „Б”

Атанас Голешевски

Понеделник – през седмица

10:20 – 11:50

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

3.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VII „В”

Севдалин Стоянов

Петък – през седмица

9:00 – 10:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

4.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VII „Г”

Атанас Голешевски

Понеделник – през седмица

10:20 – 11:50

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

5.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VI „A”

Севдалин Стоянов

Вторник

8:30 – 10:00

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

6.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VI „Б”

Севдалин Стоянов

Вторник

8:30 – 10:00

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

7.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VI „В”

Севдалин Стоянов

Четвъртък

10:00 – 11:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

8.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

VI „Г”

Севдалин Стоянов

Четвъртък

10:00 – 11:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

9.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

V „А”

Атанас Голешевски

Вторник – през седмица

14:00 – 15:20  Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

10.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

V „Б”

Атанас Голешевски

Вторник – през седмица

14:00 – 15:20

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

11.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

V „В”

Атанас Голешевски

Сряда – през седмица

14:00 – 15:20

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

12.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

2

V „Г”

Атанас Голешевски

Сряда – през седмица

14:00 – 15:20

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

13.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

IV „А”

Атанас Голешевски

Вторник

17:50 – 18:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

14.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

IV „Б”

Севдалин Стоянов

Петък

12:20 – 13:00

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

15.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

IV „В”

Севдалин Стоянов

Вторник

13:00 – 13:40

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

16.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

IV „Г”

Севдалина Маринова

Понеделник

12:40 – 13:20

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

17.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

ІV”Д”

Даниела Атанасова

Петък

13:00 – 13:40

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

18.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

III „А”

Атанас Голешевски

Понеделник

12:10 – 12:50

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

19.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

III „Б”

Атанас Голешевски

Четвъртък

13:00 – 13:40

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

20.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

III „В”

Атанас Голешевски

Сряда

12:10 – 12:50 Спортна база на ОУ”В.Левски”, гр.Разград

21.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

III „Г”

Светлана Янкова

Петък

12:20 – 13:00 Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

22.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

II „А”

Валентина Георгиева

Понеделник

12:45 – 13:20

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

23.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

II „Б”

Даринка Димитрова

Сряда

16:40 – 17:15

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

24.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

II „В”

Атанас Голешевски

Сряда

12:50 – 13:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

25.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

II „Г”

Атанас Голешевски

Вторник

12:50 – 13:30

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

26.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

I „А”

Татяна Василева

Петък

11:15 – 11:50

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

27.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

I „Б”

Крася Кирова

Четвъртък

12:00 – 12:35

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

28.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

I „В”

Миглена Козовска

Сряда

12:00 – 12:35

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград

29.

ДЧФВС

Спортно-подготвителни игри

1

I „Г”

Невена Петрова

Петък

12:00-12:35 

Спортна база на ОУ”В. Левски”, гр. Разград