image002

 О С Н О В Н О   У Ч И Л И Щ Е   “В А С И Л    Л Е В С К И”

7200 Разград , ул. ”Княз Борис” 62 , тел. 66 27 07, e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ С УЧЕНИЦИТЕ

І СРОК ; УЧЕБНА 2014/2015 ГОДИНА

 

име

презиме

фамилия

ден

час

стая

1.

ВАЛЕНТИНА

ГЕОРГИЕВА

ВАСИЛЕВА

петък

16:40 – 17:15

10

2.

ЛИДИЯ

ГЕОРГИЕВА

ГОРЧЕВА

четвъртък

12:00 – 12:40

заним. 2б, в кл.

3.

НЕЛИ

МИНКОВА

ПЕНЕВА

вторник

12:40 – 13:20

8

4.

АНЖЕЛИНА

СТОЯНОВА

ЧЕРНИКОВА

петък

12:40 – 13:20

11

5.

НЕДЯЛКА

КЪНЧЕВА

НЕДЕЛЧЕВА

понеделник

13:00 – 13:40

7

6.

КРЕМЕНА

ДИМИТРОВА

ДАНАИЛОВА

понеделник

13:00 – 13:40

5

7.

НЕЛИ

ХРИСТОВА

ЦОНЕВА

понеделник

13:00 – 13:40

19

8.

СВЕТЛАНА

ВАСИЛЕВА

ЯНКОВА

понеделник

13:00 – 13:40

19

9.

СИЛВИЯ

ТОДОРОВА

ДИМИТРОВА

вторник

12:40 – 13:20

6

10.

ЕЛКА

КОЛЕВА

ИВАНОВА

понеделник

12:00 – 12:40

библиотека

11.

СНЕЖАНА

МАРИНОВА

ИВАНОВА

петък

13:00 – 13:40

библиотека

12.

СЕВДАЛИНА

МАРИНОВА

ВАСИЛЕВА

вторник

12:40 – 13:20

библиотека

13.

ДАНИЕЛА

ГЕОРГИЕВА

АТАНАСОВА

четвъртък

13:0 – 13:40

библиотека

14.

ТАТЯНА

ДИМОВА

ВАСИЛЕВА

вторник

12:35 – 13:10

11

15.

КРАСЯ

ИВАНОВА

КИРОВА

сряда

11:50 – 12:35

9

16.

МИГЛЕНА

СТЕФАНОВА

КОЗОВСКА

понеделник

11:50 – 12:35

8

17.

НЕВЕНА

БЛАГОВЕСТОВА

ПЕТРОВА

понеделник

11:50 – 12:35

6

18.

ГАЛИНА

ПАНАЙОТОВА

ЙОРДАНОВА

петък

12:40 – 13:20

12

19.

ДИЯНА

ДИМИТРОВА

РАЙКОВА

четвъртък

17:40 – 18:20

1

20.

ТАНЯ

КОЦЕВА

ДИМИТРОВА

понеделник

14:20 – 15:00

15

21.

СТАНИМИРА

РАДОСЛАВОВА

ДИМИТРОВА

сряда

12:40 – 13:20

к-т биология

22.

ЦВЕТАНКА

ПЛАМЕНОВА

ПЕНЧЕВА

понеделник

12:45 – 13:30

заним.  6-7 кл.

23.

ТАНЯ

МИНЧЕВА

БОЖИЛОВА

понеделник

12:45 – 13:30

12

24.

МИЛЕНА

НИКИФОРОВА

ПОПОВА

сряда

11:40 – 12:20

16

25.

ДИМИТЪР

ХАРАЛАМБИЕВ

ДИМИТРОВ

сряда

18:30 – 19:15

14

26.

АЛБЕНА

НЕДЕЛЧЕВА

КИРИЛОВА

сряда

12:20 – 13:05

учит.стая

27.

ПЕТЯ

НИКОЛАЕВА

ХРИСТОВА

понеделник

12:00 – 12:45

3

28.

ЮЛИЯ

СТОЯНОВА

ИВАНОВА

сряда

12:50 – 13:30

12

29.

НАДЕЖДА

СТЕФАНОВА

ВАСИЛЕВА

вторник

13:00 – 13:40

12

30.

АНТОАНЕТА

СТЕФАНОВА

РАДНЕВА

вторник

12:40 – 13:20

13

31.

ЕЛКА

СТАНЕВА

ДРАМАЛИЕВА

сряда

12:50 – 13:30

учит. стая

32.

ПЛАМЕН

АНДРЕЕВ

ПЕНЕВ

вторник

13:15 – 14:00

16

33.

АНКА

ДИМОВА

КИРИЛОВА

вторник

12:40 – 13:20

комп. кабинет

34.

ВЕНЕЛИН

ДАЧКОВ

НИКОЛОВ

вторник

12:40 – 13:20

комп. кабинет

35.

АТАНАС

НИКОЛОВ

ГОЛЕШЕВСКИ

петък

13:00 – 13:40

физк. салон

36.

СЕВДАЛИН

ТОДОРОВ

СТОЯНОВ

вторник

13:20 – 14:00

физк.салон

Съгласно чл. 134, ал. 1, т. 5 и т.6 и чл. 147, ал. 1 от Правилника за приложение на Закона за народната просвета директорът на училището утвърждава със заповед график за консултиране на учениците и родителите. Тези дейности се осъществяват извън седмичното разписание и са с продължителност 40 минути.

Консултациите на ученици по предметите от учебния план на училището се организират не само за онези от тях, които поради различни причини имат сериозни пропуски или изоставане при овладяването на учебния материал, но и за такива, които имат изявени интереси по съответния предмет.