Mатематическо състезание "Паисий Хилендарски", 2014

По случай Деня на НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ СМБ - Русе организира 13 математическо състезание "Паисий Хилендарски", в което взеха участие и 80 ученика от Разградска област. Състезанието се проведе в ОУ "В. Левски", гр. Разград

НАГРАЖДАВАНЕ на 10.11. 2014 г. /понеделник/ от 16:30 ч. в ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

2 клас

N

име

училище

точки

място

1

Иван Дениславов Генчев

ОУ"Васил Левски" Разград

59

1

2

Надежда Емилова Михова

ОУ"Отец Паисий" Разград

52

2

3

Станислав Николаев Николов

ОУ"Отец Паисий" Разград

47

3

4

Мая Сотирова Христова

ОУ"Васил Левски" Разград

42

5

Димитър Николаев Димов

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

42

6

Явор Юлиянов Дамянов

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

37

7

Корай Нергинов Хамдиев

ОУ"Васил Левски" Разград

35

8

Мила Владимирова Владимирова

ОУ"Отец Паисий" Разград

35

9

Станимир Ивов Иванов

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

32

10

Александър Станимиров Симеонов

ОУ"Васил Левски" Разград

30

11

Пламена Иванова Василева

ОУ"Васил Левски" Разград

28

12

Михаил Миленов Камбуров

ОУ"Васил Левски" Разград

19

13

Александър Сашев Стоянов

ОУ"Васил Левски" Разград

16

14

Санвер Мехмед Фикрет

ОУ"Отец Паисий" Разград

15

15

Никол Галинова Ганева

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

15

16

Михаела Мирославова Маринова

ОУ"Васил Левски" Разград

14

17

Мерт Махмудов Ахмедов

ОУ"Васил Левски" Разград

6


3 клас

N

име

училище

точки

място

1

Момчил Янков Янков

ОУ"Васил Левски" Разград

60

1

2

Никита Стоименов Стефанов

ОУ"Васил Левски" Разград

36

3

3

Мелиса Мустафа Аджартабак

НУ"Васил Левски" Лозница

22

4

Павлина Недялкова Недялкова

НУ"Васил Левски" Лозница

20

5

Найлян Несан Хавентели

ОУ"Христо Ботев" Острово

20

6

Гюлбие Мустафа Мехмед

ОУ"Христо Ботев" Острово

18

7

Присиян Павлов Вълчев

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

17

8

Мелис Нермединова Мехмедова

НУ"Васил Левски" Лозница

13

9

Лъчезар Георгиев Гечев

НУ"Васил Левски" Лозница

10

10

Мелда Яхия Кола

ОУ"Христо Ботев" Острово

5

11

Павлин Красимиров Въчев

НУ"Васил Левски" Лозница

2

4 клас

N

име

училище

точки

място

1

Християн Симеонов Карчев

ОУ"Васил Левски" Разград

52

1

2

Кристияна Радославова Киранова

ОУ"Васил Левски" Разград

50

2

3

Николета Ивайлова Тодорова

ОУ"Васил Левски" Разград

46

3

4

Явор Латинов Младенов

ОУ"Васил Левски" Разград

44

3

5

Ели Ивайлова Ковачева

ОУ"Васил Левски" Разград

35

6

Никол Пламенова Драгнева

ОУ"Васил Левски" Разград

32

7

Мерт Нергинов Хамдиев

ОУ"Васил Левски" Разград

28

8

Фатима Мехмед Аля

ОУ"Васил Левски" Разград

25

9

Хюлия Илхан Шакир

ОУ"Васил Левски" Разград

20

10

Ивета Ивайлова Стефанова

ОУ"Васил Левски" Разград

19

11

Любомир Кирилов Драганов

ОУ"Васил Левски" Разград

19

12

Анджелина Ванъо Тодорова

ОУ"Отец Паисий" Разград

18

5 клас

N

име

училище

точки

място

1

Павел Ангелов Дамянов

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

47

2

2

Стоян Иванов Иванов

ОУ"Васил Левски" Разград

46

2

3

Юлиян Мирославов Минчев

ОУ"Васил Левски" Разград

36

3

4

Цветомир Светославов Стоянов

ОУ"Васил Левски" Разград

35

3

5

Симона Росенова Андреева

ОУ"Васил Левски" Разград

33

6

Али Севгин Дживджар

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

33

7

Денис Исмаилов Билялов

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

27

8

Арзу Ахмедова Реханова

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

27

9

Иван Миленов Бенчев

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

24

10

Хасан Мустафов Ескиджиев

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

20

11

Ася Росенова Андреева

ОУ"Васил Левски" Разград

17

12

Виктория Павлова Вълчева

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

16

13

Зорница Деянова Маринова

ОУ"Васил Левски" Разград

15

14

Диджре Бейханова Топалова

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

12

15

Семра Мехмедова Караисмаилова

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

3

6 клас

N

име

училище

точки

място

1

Павлина Сотирова Христова

ОУ"Васил Левски" Разград

35

3

2

Мартина Тодорова Великова

ОУ"Васил Левски" Разград

20

3

Десислава Христова Тодорова

ОУ"Иван С.Тургенев"Разград

20

4

Моника Владимирова Дацова

ОУ"Васил Левски" Разград

19

5

Теодора Свиленова Стайкова

ОУ"Васил Левски" Разград

16

6

Синем Ибрахимова Сюлейманова

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

15

7

Елис Ахмед Мурад

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

13

8

Ина Ивайлова Възелова

ОУ"Васил Левски" Разград

12

9

Мелиса Ахмед Исмаил

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

12

10

Калоян Каменов Андреев

ОУ"Васил Левски" Разград

7

11

Сребрина Георгиева Георгиева

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

6

12

Божидара Светлозарова Цонева

ОУ"Васил Левски" Разград

5

13

Александра Мирославова Филипова

ОУ"Иван С.Тургенев"Разград

5

14

Ивета Андреанова Андреева

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

5

15

Кадрие Мустафа Ахмед

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

5

16

Едже Ебазерова Чолакова

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

5

17

Деница Неделчева Неделчева

ОУ"Никола Вапцаров" Разград

3

7 клас

N

име

училище

точки

място

1

Вероника Тодорова Тодорова

ОУ"Васил Левски" Разград

38

3

2

Румен Миленов Камбуров

ОУ"Васил Левски" Разград

34

3

Борис Димов Димитров

ОУ"Васил Левски" Разград

30

4

Денис Динчеров Къров

ОУ"Васил Левски" Разград

29

5

Даниел Руменов Досев

ОУ"Васил Левски" Разград

28

6

Ерсай Хюсмен Хасан

ОУ"Васил Левски" Разград

23

7

Керим Ибрахимов Хасанбашев

ОУ"Св. П.Хилендарски" Езерче

12

8

Александър Владиславов Жеков

СОУ" Хр. Ботев" Разград

8